THE HIDDEN VEINS

The Hidden Veins
Opis: Starszy Filaur z Gildii Szarych Kolumn prosi gracza o odnalezienie ukrytych żył Crysolite. Pokonaj Orków Utuku i przynieś posiadaną przez nich Rudę Kryzolitową, aby otrzymać nagrodę. Zbierz również cztery fragmenty mapy, które wskazują położenie żyły i zanieś je Maphr Priestess Chichirin, aby przekształcić je w kompletną mapę. Zanieś to Starszemu Filaurowi, aby otrzymać wspaniałą nagrodę. Poziom 6 Start Lokalizacja Krasnoludzka Wioska Start NpcGray Pillar’s Filaur Races Klasy krasnoludówWszystko powtarzalneTak (Solo) Nagroda po 5a, bonus 2000a, 500a za fragment mapy (N:6000 ApSS)
Przewodnik po zadaniach1. Porozmawiaj ze Starszym Filaurem w Starszej Sali w południowo-wschodniej części Wioski Krasnoludów.
Poluj na Orki Utuku i zbieraj Oriharukon Ore i Torn Map Fragments.
Każdy zestaw 4 fragmentów mapy musi zostać przekształcony w kompletną mapę, odwiedzając Chichirin Priestess Of The Earth w świątyni na zachód od starszej sali.
Porozmawiaj ze Starszym Filaurem i oddaj rudę po 5a za każdą, jeśli masz przy sobie więcej niż 10 rudy, otrzymasz bonus 2000a. Kompletne mapy można oddać za 500a każda. Nowicjusze po raz pierwszy otrzymają 6000 Nowicjuszowych Strzałów Duszy. Możesz kontynuować to zadanie bez końca i wrócić z dowolną liczbą rudy i map w dowolnym momencie.
L2Wiki
error: Treść jest chroniona !!