SWORD OF SOLIDARITY

Sword of Solidarity

Opis: Wielki mistrz Roien z sali treningowej Cedrica jest zainteresowany przywróceniem Miecza Solidarności, który jest symbolem przyjaźni między elfami a ludźmi. Poprosi cię o spotkanie z Allmanem, miejskim kowalem, w celu przekształcenia miecza. Poziom 9 Start Lokalizacja Talking Island Village Start NpcGrand Master Roien Races Klasy ludzkieWszystko powtarzalneNie (Solo) NagrodaSword of Solidarity
Przewodnik po zadaniach1. Porozmawiaj z Grandmaster Roien w obszarze startowym ludzkich myśliwców, na południowy wschód od Talking Island Village. Otrzymasz od niego list Roien.
Zanieś list do Blacksmith Alltran, niedaleko centrum Talking Island Village. Wskaże ci drogę do ruin.
Wejdź do Elven Ruins (lochy na mówiącej wyspie) i poluj na Lunnunt Orc Snipers (lvl 10 pasywny) i Lunnunt Orc Warriors (lvl 12 agresywny), aż zdobędziesz zarówno Broken Blade Top, jak i Broken Blade Bottom. Ruiny znajdują się na północny zachód od wioski, na zachód od wieży, a wchodzisz (i wychodzisz) rozmawiając ze strażnikiem. Oba typy orków są mobami z lochów, więc są wyjątkowo silne, przyprowadź przyjaciela lub poczekaj, aż osiągniesz wyższy poziom w tym zadaniu.
Przekaż elementy Blacksmithowi Alltranowi, który przekaże Ci Notatkę Alltrana.
Przekaż notatkę arcymistrzowi Roienowi. Otrzymasz od niego Broken Sword Handle.
Przekaż uchwyt Blacksmithowi Alltranowi.
Oprócz Miecza Solidarności otrzymasz różne kryształy echa i 100 pomniejszych mikstur leczniczych.
L2Wiki
error: Treść jest chroniona !!