SPIRIT OF MIRRORS

Spirit of Mirrors

Opis: Wielki Czarownik Gallint ze Szkoły Czarodziejstwa Einhovant prowadzi badania nad duchem luster. Ale kilka dni temu trzy duchy uciekły i musisz je odzyskać. Poziom 10 Lokalizacja początkowa Talking Island Village Start NpcGrand Magister Gallint Rasy Klasy ludzkieWszystko powtarzalneNie (Solo) Nagroda Różdżka Adepta
Przewodnik po zadaniach1. Porozmawiaj z Grandmagister Gallint w miejscu startu ludzkiego maga, na południe od Talking Island Viallage. Otrzymasz od niego 3 dębowe różdżki Gallina, które raz użyte staną się przedmiotami zadań Wand Spiritsound i trafią do twojego ekwipunku zadań. MUSISZ użyć różdżek, aby zadać ostateczny cios trzem duchom, ale możesz je osłabić dowolną inną bronią/zaklęciem.
Zapoluj na Giant Toad Spirit of Mirrors (poziom 9 pasywny). Znajduje się na południowym brzegu rzeki, w pobliżu innych ropuch gdzieś w okolicach /loc -97k, 248k.
Zapoluj na Orka Spirit Of Mirrors (poziom 10 pasywny). Jest prawie na północ od ropuchy, na wzgórzu na północny wschód od wieży około /loc -99k, 235k.
Zapoluj na wilkołaka, ducha luster (poziom 11 pasywny). Znajduje się na dalekim zachodnim krańcu wyspy, nad wodą, na północny zachód od wodospadu, około -122 tys., 236 tys. Ponieważ przełęcz wodospadu ma 15 lvl agresywnego Giant Spidera, będziesz musiał obejść góry na północ lub południe. Uważaj na wiele agresywnych potworów w okolicy i przynieś zwój ucieczki.
Zwróć 3 różdżki Grandmagister Gallint.
Oprócz różdżki adepta otrzymujesz różne kryształy echa, 1000 strzałów duszy lub duchów i 100 pomniejszych mikstur leczniczych.
L2Wiki
error: Treść jest chroniona !!