SPIRIT OF CRAFTSMAN

Spirit of Craftsman

Opis: Kowal Mrocznych Elfów, Karrod, chce wezwać ducha Warsmith Roberto Steelbender, aby nauczyć się umiejętności uszlachetniania Rudy Oriharukon. Prosi o pomoc i zaprasza Cię do odwiedzenia Celebranta Otchłani Cecktinona ze Świątyni Shilen. Poziom 11 Lokalizacja początkowa Wioska Mrocznych Elfów Npc Blacksmith Karrod RacesKlasy Mrocznych ElfówWszystko powtarzalneNie (Solo) NagrodaBloodsaber
Przewodnik po zadaniach1. Porozmawiaj z Blacksmith Karoyd w sklepie z bronią w Dark Elven Village. Otrzymasz od niego list Karoyda.
Przekaż list Abyssal Celebrant Cecktinon, którego znajdziesz w świątyni na wschód od miasta (gdzie zaczynałeś jako Mroczny Elf). Otrzymasz od niego Kupon Cecktinona1.
Przekaż voucher Magister Harne w świątyni Wioski Mrocznych Elfów, gdzie trenujesz. Otrzymasz od niej Kupon Cecktinona2.
Idź do School of Dark Arts (dungeon Mrocznych Elfów) i zbierz 10 Fragmentów Kości od Skeleton Hunters (lvl 12 agresywny) i Skeleton Hunter Archers (lvl 13 pasywny).
Oddaj fragmenty kości Magister Harne, a on da Ci Soul Catcher.
Oddaj łapacz dusz Otchłaniowi Celebrantowi Cecktinonowi z powrotem we wschodniej Świątyni. Otrzymasz od niego olej konserwujący.
Udaj się na teren bagien na południowy zachód od wioski i poluj na Marsh Zombies, aż zdobędziesz Zombie Head, zombie mają bardzo silny drenaż, więc bądź ostrożny. Unikaj horrorów (poziom 15+).
Daj głowę Abyssal Celebrant Cecktinonowi, a on da ci Steelbender Head.
Oddaj stalownicę Blacksmithowi Karoydowi z powrotem w sklepie z bronią.
L2Wiki
error: Treść jest chroniona !!