HUNT THE ORCS

Hunt the Orcs

Opis: Orkowie Kaboo ukrywający się w Górach Mglistych zaczęli atakować Elfi Las. Zgodnie z rozkazami Hierarchy Strażnik Rayen rekrutuje wojowników do walki z orkami. Nagroda Hierracha zostanie przyznana tym, którzy zniszczą orki Kaboo i przyniosą dowód. Poziom 6 Start Lokalizacja Elven Village Start NpcSentinel Rayen RacesWszystkie klasyWszystko powtarzalneTak (Solo) Nagroda5a/15a
Przewodnik po zadaniach1. Porozmawiaj ze Strażnikiem Rayjienem przy południowo-zachodnim wyjściu z wioski. Poprosi o zabicie Kaboo Orcs i zebranie Orc Amulets i Orc’s Necklaces.
Poluj na Kaboo Orcs (lvl 6 pasywny), Kaboo Orc Grunts (lvl 7 pasywny) i Kaboo Orc Archers (lvl 8 pasywny), które upuszczają Orc Amulety i Kaboo Orc Fighters (lvl 10 aggro), Kaboo Orc Fighter Sub Leaders ( lvl 11 pasywny) i Kaboo Orc Fighter Leaders (lvl 12 pasywny), które upuszczają Orc’s Necklaces.
Wróć do Sentinel Rayjien w dowolnym momencie i zwróć amulety za 5a i naszyjniki za 15a. Możesz kontynuować ten quest w nieskończoność i wrócić z dowolną liczbą amuletów lub naszyjników w dowolnym momencie.
L2Wiki
error: Treść jest chroniona !!