COVERT BUSINESS

Covert Business

Opis: Osławiony Czarny Mag Hardin poprosił gildię Brązowego Klucza o zebranie kłów nietoperza. Z jakiegoś powodu Starszy Keef, przywódca Gildii Brązowego Klucza, zaakceptował prośbę i rozpoczął tajny handel z Hardinem. Na prośbę Starszego Keefa poluj na nietoperze ostrza i nietoperze kolczaste, a następnie przynieś sto ich kłów, aby otrzymać nagrodę. Poziom 10 Lokalizacja początkowa Krasnoludzka wioska Start NpcBronze Key’s Keef Wyścigi Krasnoludy Klasy Wszystkie Powtarzalne Tak (Solo) Nagroda Pierścień szopa i 600 SP/2400a i 600 SP
Przewodnik po zadaniach1. Porozmawiaj z Keefem z Brązowego Klucza w starszym budynku na południowym zachodzie Krasnoludzkiej Wioski.
Zapoluj na nietoperze Blade Bats (poziom 10 pasywny) i Barbed Bats (poziom 12 pasywny) i zbierz 100 Bat Fangs (upuszczają 1-3 kły na zabicie). Możesz je znaleźć w kopalni lub użyć strażnika, aby udaj się na Wybrzeże Krasnoludów. Bezpośrednio na zachód znajdują się nietoperze kolczaste, a nieco dalej na zachód nietoperze ostrzowe.
Daj kły Starszemu Keefowi. Za pierwszym razem nagrodą jest 600 SP i Ring Of Racoon. Jeśli powtórzysz, otrzymasz 600 SP i 2400 adeny. Pamiętaj, że jeśli chcesz wykonać zadanie 15 lvl „Tarantula’s Spider Silk”, MUSISZ zatrzymać pierścień.
L2Wiki
error: Treść jest chroniona !!