QUEST NA 1 PROFESJĘ – Path to Scavenger

Quest można rozpocząć na poziomie 19, ale radzę zacząć od poziomu 20, ponieważ nowe umiejętności będą dostępne tylko na tym poziomie.

1.Porozmawiaj z Collector Pipi w budynku Bronze Key Guild w północno-zachodniej części Dwarven Village. Otrzymasz od niej list wprowadzający Pipi.

2.Zanieś list do Trader Mion w magicznym sklepie na południu miasta. Mion jest siostrą Mistrza Tomy i powie ci, jak znaleźć jej brata. Mion poprosi cię najpierw o dostarczenie kilku dostaw do lokalnych kupców.

3.Zmusi cię do załatwienia do 5 (lub więcej) spraw bez wyraźnego powodu. Poprosi o Miksturę Zimenfa, Sztabkę Broaka i Topór Sharil. Następnie poprosi cię o zabranie go od Blacksmith Bronk w Blacksmiths Shop, Priest of the Earth Zimenf w Maphr Temple i Trader Shari w Weapon & Armor Shop.

4.Gdy wykonasz swoje zadania, przekaże ci list do swojego brata oraz instrukcje, jak go znaleźć. Mistrz Toma lubi wędrować po Wyspie Krasnoludów, eksplorując okolicę. Może znajdować się w jednej z trzech lokacji:

1) Północne wejście do Mythril mines (3)(przed wejściem)
2) Dno spiralnych schodów, wychodzących z North entrance of the
Coal Mines
(2)(we wnętrzu kopalni)

Na małej wyspie na północnym wybrzeżu (1). Często teleportuje się między lokacjami
wystarczy (około 30 min), że będziesz miał ekstremalne trudności w pogoni za nim.

Lineage 2 _ Master Toma Map_L2wiki.pl
Master Toma Map

5.Gdy znajdziesz Master Toma, poprosi cię o przyniesienie mu trochę miodu od Honey Bears. Będziesz musiał zabić pierwsze kilka (20-25) Hunters Bear , aby zobaczyć Quest Monster Honey Bear. Musisz użyć spoila (ale nie musisz zbierać) Honey Bear , aby otrzymać Honey Jar. Przygotuj się na spędzenie trochę czasu – będziesz potrzebować co najmniej 5 słoików, aby zaspokoić apetyt Toma.

6.Odszukaj ponownie Master Toma i daj mu Honey Jar . On da ci Tarantula Pic .

7.Poluj na Hunter Tarantula (lvl 16 pasywny) i Plunder Tarantula (lvl 17aggressive), aż zbierzesz 20 Beads. Musisz je spoilować i zbierać . Są w dolinie na wschód od niedźwiedzi.

8.Jeszcze raz wyśledź Mistrza Tomę i daj mu koraliki. Da ci paczkę z koralików i wyśle cię do Gludin. Porozmawiaj z Warehouse Keeper Raut w Gludin. Poprosi cię o przyniesienie zwoju ucieczki (nie nadającego się do użytku) jego bratankowi, który zapuścił się w najdalsze zakątki krainy w poszukiwaniu okazji do sprzedaży. Krótko mówiąc – będziesz miał okazję udać się do Dragons Valley i znaleźć krasnoluda, który przekaże mu zwój. odbierze paczkę i da ci Rout’s Teleport Scroll.

9.Zanieś zwój do Torai w pobliżu zachodniego krańca Dragon Valley. On da ci Succubus’ Undies. Bądź BARDZO ostrożny, ponieważ każdy potwór w okolicy może cię zabić w 2 trafieniach.

10.Wróć do Warehouse Keeper Raut w Gludin. Zabierze bieliznę i da Ci Ring Of Raven.

Warehouse Keeper Raut

11.Gratulacje!!!! Gdy osiągniesz poziom 20, porozmawiaj z Mistrzem swojej gildii i przyjmij pierwszą profesję.

error: Treść jest chroniona !!