Kategorie
Catacomb of Dark Omens Catacomb of the Apostate Catacomb of the Branded Catacomb of the Forbidden Path Catacomb of the Witch Disciples Necropolis Heretics Catacomb L2wiki L2wiki.pl Necropilis of Devotion Necropolis of Martyrdom Necropolis of Sacrifice News news Patriots Necropolis Pilgrims Necropolis

Lista Catacomb i Necropoli w Lineage 2

Necropolie

Necropolis of Sacrifice: pojawiają się potwory poziomu 20 ~ 30 i znajdują się na południowym wybrzeżu Terytorium Gludio.

Pilgrims Necropolis: pojawiają się potwory poziomu 30 ~ 40 i znajduje się w pobliżu Partisan’s Hideaway na terytorium Dion.

Worshipers Necropolis: pojawiają się potwory poziomu 40 ~ 50 i znajduje się w pobliżu Alligator Island na Terytorium Innadril.

Patriots Necropolis: pojawiają się potwory poziomu 50 ~ 60 i znajduje się nad zamkiem Gludio na Terytorium Gludio.

Necropilis of Devotion: (Dawniej Ascetics) pojawiają się potwory poziomu 60 ~ 70 i znajduje się w pobliżu Altar of Rites na Terytorium Oren.

Necropolis of Martyrdom: pojawiają się potwory poziomu 60 ~ 70 i znajduje się w pobliżu Zamku Giran na Terytorium Giran.

Saints Necropolis: pojawiają się potwory poziomu 70 ~ 80 i znajduje się on w pobliżu Field of Whispers na Terytorium Innadril.

Disciples Necropolis: pojawiają się potwory poziomu 70 ~ 80 i znajduje się w pobliżu zniszczonego zamku na terytorium Aden. Stąd gracze mogą przenieść się do miejsca, w którym pojawiają się Anakim lub Lilith, w zależności od posiadanych pieczęci (seals)

Catacomby

Heretics Catacomb: pojawiają się potwory poziomu 30 ~ 40 i znajduje się on w pobliżu Execution Ground na terytorium Dion.

Catacomb of the Branded: pojawiają się potwory poziomu 40 ~ 50 i znajduje się w pobliżu portu Giran na terytorium Giran.

Catacomb of the Apostate: pojawiają się potwory poziomu 50 ~ 60 i znajduje się w pobliżu Plains of the Lizardmen na Terytorium Oren.

Catacomb of the Witch:pojawiają się potwory poziomu 60 ~ 70 i znajduje się w pobliżu Forest of Mirrors na Terytorium Adenu.

Catacomb of Dark Omens: pojawiają się potwory poziomu 70 ~ 80 i znajduje się ona w pobliżu Wioski Mrocznych Elfów na Terytorium Oren.

Catacomb of the Forbidden Path: pojawiają się potwory poziomu 70 ~ 80 i znajduje się w pobliżu Hunters Village na Terytorium Adenu.

error: Treść jest chroniona !!