Lista Catacomb i Necropoli w Lineage 2

L2Wiki-lista-catacomb-i-necropoli-w-lineage-2

Necropolie

Necropolis of Sacrifice: pojawiają się potwory poziomu 20 ~ 30 i znajdują się na południowym wybrzeżu Terytorium Gludio.

Pilgrims Necropolis: pojawiają się potwory poziomu 30 ~ 40 i znajduje się w pobliżu Partisan’s Hideaway na terytorium Dion.

Worshipers Necropolis: pojawiają się potwory poziomu 40 ~ 50 i znajduje się w pobliżu Alligator Island na Terytorium Innadril.

Patriots Necropolis: pojawiają się potwory poziomu 50 ~ 60 i znajduje się nad zamkiem Gludio na Terytorium Gludio.

Necropilis of Devotion: (Dawniej Ascetics) pojawiają się potwory poziomu 60 ~ 70 i znajduje się w pobliżu Altar of Rites na Terytorium Oren.

Necropolis of Martyrdom: pojawiają się potwory poziomu 60 ~ 70 i znajduje się w pobliżu Zamku Giran na Terytorium Giran.

Saints Necropolis: pojawiają się potwory poziomu 70 ~ 80 i znajduje się on w pobliżu Field of Whispers na Terytorium Innadril.

Disciples Necropolis: pojawiają się potwory poziomu 70 ~ 80 i znajduje się w pobliżu zniszczonego zamku na terytorium Aden. Stąd gracze mogą przenieść się do miejsca, w którym pojawiają się Anakim lub Lilith, w zależności od posiadanych pieczęci (seals)

Catacomby

Heretics Catacomb: pojawiają się potwory poziomu 30 ~ 40 i znajduje się on w pobliżu Execution Ground na terytorium Dion.

Catacomb of the Branded: pojawiają się potwory poziomu 40 ~ 50 i znajduje się w pobliżu portu Giran na terytorium Giran.

Catacomb of the Apostate: pojawiają się potwory poziomu 50 ~ 60 i znajduje się w pobliżu Plains of the Lizardmen na Terytorium Oren.

Catacomb of the Witch:pojawiają się potwory poziomu 60 ~ 70 i znajduje się w pobliżu Forest of Mirrors na Terytorium Adenu.

Catacomb of Dark Omens: pojawiają się potwory poziomu 70 ~ 80 i znajduje się ona w pobliżu Wioski Mrocznych Elfów na Terytorium Oren.

Catacomb of the Forbidden Path: pojawiają się potwory poziomu 70 ~ 80 i znajduje się w pobliżu Hunters Village na Terytorium Adenu.

error: Treść jest chroniona !!
%d bloggers like this: