Orc Raider – Class Quest

Zadania klasowe

wymagania: level 19

NPC startowy: Prefect Karukia

Orc Raider

Jeśli lubisz hałas bitwy, dotyk stali w dłoni, wojenne okrzyki przyjaciół i umierające jęki wrogów – to urodziłeś się, by zostać Orkowym Raiderem. Tylko najodważniejsi i najbardziej utalentowani orkowie mogą zostać uhonorowani takim tytułem. Będziesz musiał udowodnić swoją wartość przed niezliczonymi przeciwnikami i pokazać swoim panom, że jesteś gotowy, aby stać się kolejnym w zapowiadanej linii orczych herosów.

Aby rozpocząć test, musisz mieć co najmniej 19 poziom. Jeśli chcesz zacząć – udaj się do prefect Karukia w wiosce orków. Opowie Ci o profesji i rozpocznie pierwszy test.

Pierwszy test polega na udowodnieniu swojej odwagi swoim orkowym braciom i siostrom. Prefekt da ci mapę (przedmiot bezużyteczny), która wskaże lokalizację goblinów i ich przywódcy – kuruka ratman. Musisz znaleźć sposoby na wykonanie tej części zadania – szybko, ale z mniejszym doświadczeniem i mniejszym wyzwaniem, lub dłuższą drogą skutkującą większą liczbą SP, których możesz użyć później. Możesz zabić DOWOLNE gobliny, aby ukończyć zadanie. Jeśli zależy Ci na czasie – a może to mieć znaczenie – możesz użyć najniższego z goblinów grobowców tuż poza wioską. Musisz zabić co najmniej 25-30 goblinów, zanim wyjdzie przywódca szczurów Kuruka. Aby ukończyć tę część zadania, będziesz musiał zabić 10 szczurołaków (i od każdego dostać ząb – automatycznie). Gdy skończysz – przynieś zęby prefektowi Karukia.

Drugim zadaniem będzie udowodnienie swojej lojalności wobec ludzi. Prefekt wyjaśni, że część orków zbiegła na ziemie ludzi lub region Gludio. Będziesz musiał znaleźć co najmniej 2 z nich i przynieść ich głowy prefektowi Kasmanowi w wiosce Gludin.

Karukia przekaże ci dwa raporty o przypadkowych orkach zdrajcach. Każdego musisz zabić tylko raz, aby zdobyć ich głowy. Zdrajcy nie stanowią dużego wyzwania, ale niektórzy z nich ukrywają się w obszarach, które mogą być mniej bezpieczne dla twojego poziomu umiejętności. Ale ponieważ niebezpieczeństwo i wyzwanie to bonus dla Orc Raider – nie będziesz miał żadnych problemów!

A Orc Betrayer Heitafu – lokacja
B Orc Betrayer Bumbum – lokacja
C Orc Betrayer Picubo – lokacja
D Orc Betrayer Umbar – lokacja
E Orc Betrayer Chewba – lokacja
F Orc Betrayer Zakan – lokacja
G Orc Betrayer Wanuk – lokacja
Orc Betrayer Chuchu – lokacja
I Orc Betrayer Minsku – lokacja