Bronie (Weapon) D-grade

Broń najwyższej klasy D w Lineage 2 Interlude

Wydawałoby się, co możesz tu stworzyć? Idź do sklepu, kup dowolną broń z przedstawionej tam klasy D i ruszaj po moby. Ale nie wszystko jest takie proste – kiedy zaczynasz z jednym lub dwoma amuletami, tak naprawdę jest, ale kiedy ciągle huśtasz się czymś małym, chcesz jak najszybciej zakończyć ten biznes i musisz zawracać sobie głowę bronią z najwyższej półki.

Co więcej, jeśli pompujesz hordę akademików z małymi dziećmi, wskazane jest, aby zaopatrzyli się w dwuręczne dwuręczne D, a nawet podbiły je co najmniej o +6.

Tworząc najlepsze bronie D, nie tracimy zasobów tak bardzo, jak przy wytwarzaniu klasy C, i nadal istnieją opcje: wybierz rzemiosło, które Ci odpowiada pod względem zużycia zasobów, rzemiosła, a następnie udaj się do kowala Mammona w catach i zmień za darmo swoje wykonane działo na inne topowe D. Tworzę topowe kastety – przepis się zgubi, jest mało zasobów, key ciągle spada w ponad 40 cięciach, a potem zmieniam go na ten, którego potrzebuję. Nie, oczywiście nie można się tym wszystkim przejmować, wystarczy kupić najdroższy sklep i wymienić go za dopłatą od kowala w kata na top D, ale to nie nasza droga. Stworzymy …

Blunty – Axes – Blunt :

One-Handed:

Bonebreaker

Bonebreaker

Dwu ręczne (two-handed):

Peaks – Fieldarms :

Glaive

Glaive

Jedno ręczne miecze (One-handed swords):

Elven long sword

Elven Long Sword

Dwuręczne miecze (Two-handed swords) :

Claymore

Claymore

Sztylety (Daggers) :

Mithril dagger

Mithril Dagger

Łuki (Bows) :

Light crossbow

Light Crossbow

Fisty (Fists) :

Scallop Jamadhr

Scallop Jamadhr

Duals :

Jednoręczne magiczne blunty (One-Handed Magic Blunts) :

Staff of life

Staff of Life

Dwuręczne magiczne blunty (Two-Handed Magic Blunts):

Ghost staff

Ghost Staff

Atuba mace

Atuba Mace

Atuba hammer

Atuba Hammer