Bronie (Weapon) C-grade

Zasadniczo w ogóle nie zamierzałem robić strony na temat broni C. Wynika to z faktu, że każdą broń tej klasy można wymienić u kowala mamona w tygodniu zwycięstwa 7ej pieczęci. A także ze względu na fakt, że receptury na najlepsze bronie C są generalnie tak trudne, jak recepty na broń klasy B. A także ze względu na fakt, że po straceniu tak wiele zasobów, że i tak możesz ją zdobyć, i to bez tworzenia.

Niemniej jednak podjąłem się tego zadania. Oczywiście, ale najpierw powiem ci, jak zdobyć tę ocenę bez tworzenia, a następnie rozważymy najpopularniejsze bronie z punktu widzenia rzemieślników.

W grade C są cztery rodzaje broni (jest to zwykle, ale są pewne wyjątki), więc abyś zrozumiał te różnice, rozważymy wszystko na przykładzie jednoręcznych mieczy:

1st grupa. Stormbringer – low, p.atk 107
2nd grupa. Raid Sword – mid-low, p.atk 122
3rd grupa. Sword of Delusion – mid, p.atk 139
4th gruupa. Samurai Longsword – top, p.atk 156

Broń z pierwszej (niskie koszty 2865 D i 573 C kryształów) i trzeciej grupy (za kryształy D i C. , mid – prawie dwukrotnie więcej, czyli kryształów 5375 D i 1075 C ) – niskiej i średniej, można kupić w Luxury shop w Giran

U kowala Mammona w tygodniu zwycięstwa możesz wymienić na darmową broń z 1 i 3 grupy na podobną, ale z różnymi wkładkami CA lub z dopłatą w AA za broń z 2 i 4 grupy, czyli pierwsza grupa zmienia się z dopłatą za drugą grupę, a trzecia zmienia się z dopłatą za czwartą (górną C) grupę.

Spójrzmy na przykłady wszystkich tych samych mieczy.
Stormbringer można bezpłatnie wymienić na następujące przedmioty:

Jak widać, niektóre z tych broni można kupić w Luksury, coś można zmienić tylko u mammona.
Każda taka broń (pierwsza grupa) może zostać ulepszona za pomocą AA do broni z drugiej grupy (potrzebujesz 696 tys. AA):

W naszym przykładzie otrzymaliśmy miecz rajdowy (raid sord) i już teraz można go wymienić za darmo na dowolną broń z drugiej grupy:

W drugiej grupie będziemy interesować się raid sword i kataną , z których możemy zrobić różne topowe duale C, ale więcej o nich później.

Teraz trzecia grupa, to ta, którą można kupić w Luksury, dowolną broń z 3. grupy można również wymienić w Mammona na podobną z grupy:

W tej grupie będziemy interesować się głównie Homkiem, dla którego miecze Luksury przeciągane są do mamona.
Każda broń z trzeciej grupy może zostać ulepszona za pomocą AA do broni z czwartej (grupa TOP C (potrzebne 2.196kk AA)):

Otrzymawszy w ten sposób broń TOP C (w naszym przykładzie jest to Samurai Longsword), można ją bezpłatnie wymienić w Mammona na dowolne inne TOP C:

To wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak można zrobić absolutnie każdą inną broń klasy C z dowolnego broni klasy C, bez uciekania się do rzemiosła.