Kategorie
Blog Elmorelab L2Reborn L2Temida L2wiki L2wiki.pl Lineage 2 Lineage 2 Lineage 2 Interlude Lineage 2 Interlude/Kamael/Hellbound /Gracia/Freya/Hi5/GoD Lineage 2 questy News news Quest Questy - speacjalne

An Arrogant Search – Quest na Baiuma

Wymagany lvl: 60

1. Questa An Arrogant Search pobieramy w Aden u Magister Hanellin (Dark Elven Guild). Ona każe nam zdobyć items Titan’s Powerstone.
2. Idziemy do Giants Cave i zabijamy tam dwa rodzaje mobów Lesser Giant Elder albo Lesser Giant Mage aż dostaniemy Titan’s Powerstone. Potem wracamy spowrotem do Magister Hanellin
3. Teraz każe nam zdobyć Book of Saint, Blood of Saint, Bough of Saint.
a) Najpierw idziemy do Claudia Athebaldt w Aden ( ona znajduje się jak wychodzimy z aden w stronę castle i na placu po prawej stronie od bramy). Następnie idziemy na FG na cmentary i szukamy skrzynki (Holy Ark of Secrecy 2) która znajduje się niedaleko Raida Cabrio który jest na tym cmentarzu. Trzeba porozmawiać ze skrzynką i wyskoczy z niego questowy Raid bez problemu fighter lub mag na samych potionach go rozwali. Po zabiciu Raida powtórnie rozmawiamy ze skrzynką i dostajemy pierwszy questowy item Book of Sain.
b) Idziemy do Martien w Giran. Trzeba przejść koło Warrior Guildi, przy bramie wyjściowej po prawej stronie stoi Martien z którym trzeba porozmawiać i on wyśle do Tanor Canyon ( przy tych trzech lokacjach a,b,c bedzie prowadziła Cię strzałka) i tam na samej górze bedzie skrzynka Holy Ark of Secrecy 3.
Trzeba z nią porozmawiać i wyskoczy quest Monster którego trzeba zabić a następnie porozmawiać ponownie ze skrzynką i dostaniemy drugi questowy item Bough of Saint.
c) Ostatnią osobą jest Harne w Dark Elven Village, stoi w Temple of Shilen po lewej stronie. Po rozmowie z nim musimy sie udać koło Elven Forest i tam na skarpie będzie leżał anioł Ark Guardian’s Corpse (żeby do niego się dostać to trzeba od początku wchodzićc po lekkim wzniesieniu. Po rozmowie z nim wyskakuje Monster którego zabijamy i rozmawiamy znów z tym aniołem. Potem odwracamy się i schodzimy w dół skarpy i po lewej stronie w kamieniach będzie skrzynka Holy Ark of Secrecy2 z którą rozmawiamy i dostajemy ostatni questowy item Blood of Saint.
4. Wracamy z itemami do Dark Elven Guild w Aden i rozmawiamy z Magister Hanellin. Teraz musimy zdobyć 5 Antidote i 1 Healing Potion. Jeśli itemów nie mamy to kupujemy je w Grocery Store i wracamy z nimi do Magister Hanellin. Dostajemy od niej White Fabric i idziemy teraz do Toi na 7 piętro bić Platinum Tribe Shamans albo Platinum Tribe Overlord. Trzeba je bić aż się zakrwawi szmatka na Blooded Fabric. Jak ją będziemy mieli to możemy już wejść do Baiuma.

error: Treść jest chroniona !!