KategorieNews

Top low serwery Lineage 2 w 2021 roku

W tym artykule przedstawiam wam 2 topowe serwery low rate na kronice Scions of Destiny (C4) oraz Interlude .

Pierwszy z wymienionych to serwer rate x3 Elmorelab drugi to Reborn (Project Reborn) rate x1


Po długich latach na serwerach oficjalnych i ostatnim boju na Skelth (którego niestety zamknęli) jeszcze parę miesięcy próbowałem nie zostawiać mojego mmorpg-a. Niestety nastał ten dzień gdzie moja cierpliwość się skończyła. Było w między czasie kilka serwerów low i mid aby kontynuować swoją przygodę w swojej ulubionej grze.

Któregoś dnia znajomy pokazał mi poradnik prowadzący do strony Reborna i to był ten dzień gdy zainteresowałem się tym serwerem. Project Reborn niski rate x1 przyciągnęły mnie i moją uwagę na dłuższy czas – Do niedawna …

Po spędzeniu prawie półtora roku na Rebornie znalazłem nowy serwer Elmorelab pomimo , że serce mówi mi o czasie , który straciłem na pierwszym serwerze intuicja mówi o tym , że drugi serwer idzie po kolei od kroniki Harbingers of War (C1) i skończy na kronice Oath of Blood (C5). Aktualnie Chronicle 4: Scions of Destiny będzie obowiązywał przez kolejny rok jak zapewnia właściciel serwera. Nic tylko się cieszyć klimatem starych czasów.

Czym różnią się te serwery ? I dlaczego warto wybrać jeden z nich ?

Jak wspominałem powyżej serwer Reborn to projekt graczy dla graczy. Serwer o niskim rate z możliwością odebrania VIP x1.5 za głosowanie lub pernamentnym wykupieniem statusu VIP za 5 euro (około 24 zł)

Brak możliwości odpalenia tzw. boxa to atut tego serwera a także bolączka gdy nie znajdzie się party aby móc grindować.

W porównaniu do serwera Elmorelab serwer daje nam rate x3 i możliwość odpalenia 1 boxa na 1 pc – 1 IP (1+1) administratorzy bardzo tego pilnują i wiele osób dostały już bana za oszustwa na głosowaniach i próby odpalania kolejnych kont na innych komputerach. Jest to jakby plus aby być niezależnym na spotach do solowania lecz także minus bo wiele osób woli grać samemu.

Obydwa serwery różnią się także plikami. Pierwszy posiada L2j i jest niestabilny mógłbym wymieniać bardzo wiele rzeczy , które irytują każdego gracza z Reborna. Elmorelab posiada stabilne pliki L2OFF , nie zdarzyło mi się dostać „crasha” w grze ani disconecta o lagach nie wspominając.

Podsumowując. Obydwa serwery są warte uwagi każdy wykonuje wyborów i każdemu mogę polecić obydwa serwery.

Translate »
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: