Kategorie
News

QUEST – Trial of the Seeker

Aby rozpocząć zadanie, musimy mieć co najmniej 35 poziom.

Zadanie zaczynamy u Dufner w mieście Giran

Dostajemy od niego list „Dufners Letter” z którym musimy się udać do Terry. Znajduje się on w Dion (Human Fighter’s Guild). Przekazuje on nam „Terry’s 1st Order”.

Wysyła on nas do Execution Grounds abyśmy zabijali potwory „Neer Ghul Berserker”. Bijemy do momentu aż nie wypadnie nam „Mysterious Runestone”

Wracamy do Terry. Zabiera on nam „Terry’s 1st Order” oraz „Mysterious Runestone”. W zamian dostajemy „Terry’s 2nd Order”.

Tym razem musimy zdobyć 4 przedmioty które wypadną nam z potworów:

Fortress of Resistance – Ol Mahum Captain z którego wypadnie „Ol Mahum Runestone”

Orc Barracks – Turek Orc Warlord z którego wypadnie „Turek Runestone”

Ant Nest – Ant Captains z którego wypadnie „Ant Runestone”

Gorgon Flower Garden – Turak Bugbear Warriors z którego wypadnie „Turak Bugbear Runestone”

Gdy uzbieramy wszystkie przedmioty, wracamy do Dion, Terry na nas czeka  Oddajemy mu wszystkie przedmioty a w zamian dostajemy „Terry’s Letter” oraz „Terry’s Box”.

Udajemy się teraz do Hunters Village. Tam czeka na nas Viktor (Weapons and Armor shop).

Gdy znim rozmawiamy musimy dobrze odpowiedzieć na pytanie. Wybieramy opcje „Altebar Karryos” a następnie wybieramy „Yes”.

Teraz udajemy się ponownie do Gorgon Flower Garden aby zabijać „Medusa”. Musimy uzbierać 10x ”Medusa Scales”.

Wracamy do Viktor. Oddajemy mu przedmioty z zadania a w zamian dostajemy „Shilen’s Runestone” oraz „Analysis Request”. Udajemy się z tym do Ivory Tower (2 piętro). Czeka tam na nas Marina.

Wracamy do Viktor. Oddajemy mu przedmioty z zadania a w zamian dostajemy „Shilen’s Runestone” oraz „Analysis Request”. Udajemy się z tym do Ivory Tower (2 piętro). Czeka tam na nas Marina.

Npc Marina

Odbiera nam przedmioty przekazane przez Viktor a za to dostajemy „Marina’s Letter”. Zanosimy go do Dwarven Village. U Blacksmitha znajdziemy Brunon. Oddajemy list a w zamian dostajemy „Experiment Tools”. Wracamy do Marina. Zabiera nam przedmiot. Dostajemy od niecj „Analysis Result” z którym udajemy się do Terry. Odbiera nam „Analysis Result”. Dostajemy „Terry’s 3rd Order”.

Uwaga. Dalsza część zadania możemy zacząć gdy osiągniemy 36 poziom.

Rozmawiamy ponownie z Terry, oddajemy mu Order. Odbieramy „List of Host” . Ponownie musimy zdobyć 4 „Abyss Runestone” z różnych potworów.

Cruma Marshlands – Marsh Stakato Drone

Breka’s Stronghold – Breka Orc Overlord

Ant Nest – Ant Warrior Captain

Plains of the Lizardman – Leto Lizardman Warrior

Po zdobyciu wszystkich przedmiotów, wracamy do Terry. Przekazuje nam „Terry’s Report” oraz 8x „Dimensional Diamont”. Gdy oddamy mu wszystkie przedmioty, udajemy się do Giran. W Human Fighter’s Guild czeka na Dufner u którego zaczynaliśmy zadanie. Po rozmowie zatrzymuje on „Terry’s Report” dla siebie a w zamian dostajemy „Mark of Seeker”. Tym sposobem zakończyliśmy zadanie.

„Dimensional Diamont” możemy wymienić u każdego Gatekeepera na „Scroll of Escape” do róznych miast.