Orc Monk – Class Quest

The Orc Fighters Quest to Become a Monk

(Ważna uwaga do tego przewodnika: jeśli w JAKIMKOLWIEK momencie twojej misji zdobycia zwojów używasz metody walki innej niż gołe pięści lub broń bojowa (broń bojowa w L2 jest zdefiniowana jako Cestus, Viper’s Claws, Fox Nails, etc. .), zostaniesz zdyskwalifikowany z tej rundy trofeów i będziesz musiał zacząć od nowa. Aby zapobiec nadmiernemu wzburzeniu, radzę nie używać żadnej broni, z wyjątkiem pazurów, których używasz w tej chwili.)

Kiedy ktoś nosi odznakę wtajemniczonego wojownika z 19. okręgu, uważa się, że jest to odpowiedni moment na podjęcie prób Mnicha. W tym celu Ork, którego od tej chwili będę nazywał się Kandydatem, musi wrócić do swojego rodzinnego miasta Elmore i odwiedzić Gantaki Zu Urutu. Mistrza Gantakiego można znaleźć przed sklepem z bronią i zbroją w południowo-wschodnim rogu miasta. Gantaki prosi, abyś przyniósł mu coś, co jest znane jako Zwój Ognistego Ducha. Jest to jeden z dwóch zwojów, które musisz zdobyć, aby zakończyć misję zostania mnichem.

Aby zdobyć ten zwój dla Gantakiego, sugeruje, abyś odwiedził Khavatari Rosheek, a to wymaga długiej wędrówki do obszaru Frozen Waterfall.

Po przybyciu na miejsce znajdziesz na lodzie Mistrza Rosheeka. Poinstruuje cię, abyś znalazł i zabił trzy określone bestie oraz zdobył od nich trofea. Możesz zacząć od zabicia Niedźwiedzia Kashy, który jest wokół ciebie na jeziorze. Po zabiciu 5 z nich wróć do Rosheeka, a on da ci kolejną torebkę, którą namawiam, abyś wyruszył z jeziora i na wschód wzdłuż mostu w stronę Kasha Blade Spider. Zabijając 5 Pająków Ostrzy i zbierając od nich 5 trofeów, musisz ponownie wrócić do samotnego Rosheek, aby otrzymać trzecią i ostatnią sakiewkę.

Szkarłatne Salamandry można znaleźć wyłącznie w Jaskini Prób, z której pochodzi cała Orkdom. Ostrzegamy, że Jaskinia Prób (w skrócie CoT) jest zamieszkana przez okrutne zombie Mrocznych Elfów. Będąc w jaskini nie przejmuj się zabijaniem Scarlet Salamander Elder, ponieważ są one trudne do zabicia, a także nie przyniosą ci poszukiwanego trofeum. Rozejrzyj się po okolicy na tyle długo, aby zabić 5 zwykłych Salamandry Szkarłatnej, a następnie wróć do Rosheek po raz ostatni. Pożegnaj się z nim po zdobyciu ognistego zwoju i wróć do Gantaki Zu Urutu, którego nadal znajdziesz wałęsającego się przed sklepem z bronią.

Gantaki Zu Urutu powie ci, abyś odwiedził miasto Gludin i odszukał prefekta Kasmana. Po użyciu żetonu strażnika kandydat trafi do wioski Gludin. Mistrza Kasmana znajdziesz na wschód od miejskiego magazynu. Poprosi o przyniesienie granatu do Khavatari Toruku.

Khavatari Toruku znajduje się na północ od Gludin, tuż przed rozwidleniem dróg na wschód i zachód. Z radością przyjmuje poczęstunek od Kasmana, ponieważ przez kilka dni był bez jedzenia i wysyła cię na kolejną wyprawę po zęby różnych stworzeń. Zabijając Vuku Orc Fighters, równie dobrze możesz zapisać się na ostatnią z czterech i uciec z powrotem do Gludin. Na południowy-wschód od Gludin można zauważyć skrawek wiatraków. Znajdziesz tu Felim Warriors rozsianych po młynach. Zabij trzy z nich i przejdź tuż obok wiatraków, gdzie zauważysz spalone ruiny, a w nich kilku Ratman Hunters lub Ratman Warriors. Po zabiciu trzech (lub pięciu) Ratman Hunters lub Ratman Warriors, skieruj się na zachód przez ulicę, a tam wzdłuż klifów atakujących ocean znajdziesz Langk Lizardmen Warrior. W tym momencie powinieneś mieć teraz 3 (lub 5) trofea od każdego z 3 typów stworzeń, które do tej pory zabiłeś.

Teraz wróć do Gludina i wróć w kierunku Torku. Tuż przed przybyciem do Toruku przypomnij sobie, że nadal musisz zabić trzech Vuku Orc Fighters. Zrób to, wróć do Toruku i odbierz drugi zwój.

Użyj kolejnego zwoju ucieczki lub uciekaj z powrotem do miasta, aby odwiedzić Kasmana, który pogratuluje ci zdobycia obu zwojów i da ci totem Khavatari. Po zdobyciu odznaki 20. Kręgu Mocy możesz odwiedzić Wysokiego Prefekta Osborna, który również mieszka w mieście Gludin, tuż obok Prefekt Kasman.

Gratulacje, kandydacie na orków, jesteś teraz mnichem! Wzywam cię teraz, byś wezwał mnie, Fetta, do twojego miejsca, gdzie przedstawię ci trzech wybranych przez ciebie niewolników.