Path of the Warrior – Class Quest

Aby rozpocząć zadanie „Path to a Warrior” musimy mieć co najmniej 19 poziom. Zadanie zaczyna się w Gludin – Warrior Guild u npc Auron.

  1. Quest rozpoczynamy w Gludin u Master Auron w Warrior Guild. Po krótkiej rozmowie otrzymamy od niego list. Dostaniesz od niego „Auron’s Latter” z którym musisz udać się do Gludio a dokładnie do Simplon który znajduję się w sklepie z bronią.
Path of the Warrior - Class Quest L2Wiki.pl

2. Po rozmowie z Auronem udajemy się do Gludio, do handlarza imieniem Simplon, który po przyjęciu od nas Auron’s Letter poinstruuje nas abyśmy udali sie do Ruins of Agony i zdobyli dla niego 10 Rusted Bronze Sword.

Path of the Warrior - Class Quest L2Wiki.pl

3. Zabijamy Tracker Skeleton oraz Tracker Skeleton Leader, az do uzyskania 10 quest itemów.

4. Wracamy do Simplona. On w ramach podziękowań da nam Rusted Bronze Sword oraz Simplon’s Letter które musimy zanieść z powrotem do Aurona.

5. Auron po otrzymaniu od nas przedmiotów wyda nam Rusted Bronze Sword jako przemiot używalny, a następnie każe nam udać się na południe od Gludin aby zapolować na Poison Spider w celu zdobycia ich odnóży (potrzebujemy 20szt.)

UWAGA! Pająki zabijamy wyłącznie przy użyciu Rusted Bronze Sword.

6. Po zdobyciu 20 Poison Spider Legs i oddaniu ich Auronowi, ten nagrodzi nas przedmiotem Medallion of Warriors oraz poinstruuje nas abyśmy udali się na rozmowę z Grand Master Ramos.

UWAGA! Każdy z Grand Masterów w Warrior Guild z każdego z miast również przyjmie od nas przedmiot.

Gratulacje! Właśnie postawiłeś pierwszy krok na swojej ścieżce wojownika!